До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності! ДП «Тернопільстандартметрологія» проводить вимірювання опору ізоляції, повного опору петлі «фаза-нуль» та випробовування електрообладнання. Вартість робіт найнижча в регіоні. До уваги таксистів! ДП «Тернопільстандартметрологія» здійснює щорічну державну повірку таксометрів всіх типів. До уваги громадян! В ДП ``Тернопільстандартметрологія`` кожен 2-й вівторок місяця з 11.00 до 12.00 працює телефон ``гарячої лінії`` 25-48-87. Ви можете отримати відповіді на важливі для Вас запитання. До уваги закладів ресторанного господарства та виробників кулінарної продукції! Спеціалісти ДП «Тернопільстандартметрологія» нададуть консультації щодо складання рецептур кулінарної продукції та  проведення випробувань даної продукції. Контактний телефон (0352) 52-23-87. До уваги підприємств усіх форм власності! З 01 жовтня до 01 грудня 2014 року ДП "Тернопільстандартметрологія" приймає на розгляд та погодження переліки ЗВТ, які підлягають повірці у 2015 році.

НОВИНИ

16.12.2014

Трудовий колектив ДП «Тернопільстандартметрологія» підтримав  ініціативу Президента України Петра Порошенка щодо відновлення об’єктів інфраструктури на звільнених територіях Луганської області та долучився до збору коштів на відбудову ЗОШ №1, що у селищі Станиця Луганська. Працівниками перераховано 3,860 тис.грн. на рахунок Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

 
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Проекти національних стандартів України "Національна стандартизація"

 
08.12 2014

Розроблено проект Закону України «Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо маркування імпортних товарів державною мовою)»

Детальніше...
 
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Проект Закону про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною

 
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" та інших законодавчих актів щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів

 
28.11.2014

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності

 
26.11.2014


У м. Київ відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Детальніше...
 

АВТОРИЗАЦІЯ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Click to refresh

АКТУАЛЬНО

На базі ДП «Тернопільстандартметрологія» працює школа-тренінг «Дотримання вимог стандартів та чинного законодавства у маркуванні продукції та супровідній документації».

 

Детальніше...   З 03.01.2014р. набуває чинності нова редакція Закону про стандартизацію та Закону Про стандарти, технічні регламенти та процедуру оцінки відповідності..

тел: 52 79 39
моб. 8 (097) 98 53 853
e-mail: tdcsms@tim.net.ua