До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності! ДП «Тернопільстандартметрологія» проводить вимірювання опору ізоляції, повного опору петлі «фаза-нуль» та випробовування електрообладнання. Вартість робіт найнижча в регіоні. До уваги громадян! В ДП ``Тернопільстандартметрологія`` кожен 2-й вівторок місяця з 11.00 до 12.00 працює телефон ``гарячої лінії`` 52-79-39. Ви можете отримати відповіді на важливі для Вас запитання. До уваги закладів ресторанного господарства та виробників кулінарної продукції! Спеціалісти ДП «Тернопільстандартметрологія» нададуть консультації щодо складання рецептур кулінарної продукції та  проведення випробувань даної продукції. Контактний телефон (0352) 52-23-87. ДП «Тернопільстандартметрологія» повіряє водолічильники на місці їх експлуатації. Довідки за тел. 0352-52-81-64. Шановні підприємці! ДП "Тернопільстандартметрологія" запрошує вас до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України". Довідки за тел. (0352) 25 28 36. Ваша продукція - гідна визнання!

НОВИНИ

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження спеціальних вимог до призначених органів з оцінки відповідності”

 
23.04.2015

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило проект наказу "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями", розроблено відповідно до частини другої статті 17 Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність" (далі – Закон), яка визначає, що міжповірочні інтервали законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері метрології та метрологічної діяльності.
Основною ціллю наказу є встановлення ефективних та надійних міжповірочних інтервалів за категоріями законодавчо регульованих ЗВТ (групами ЗВТ у рамках однієї категорії), що перебувають в експлуатації та підлягають періодичній повірці, протягом яких ЗВТ забезпечують надійні результати вимірювань, достовірність яких убезпечить громадян та економіку України від негативних наслідків їх впливу.

Для досягнення цієї цілі проектом наказу пропонується затвердити міжповірочні інтервали законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації, за категоріями.

 
21.04.2015

З 1 липня 2015 року в Україні починає діяти оновлений стандарт  ДСТУ 3824-2014 «Цукор. Правила приймання та методи відбирання проб». Стандарт поширюється на білий цукор (кристалічний та пресований, сахарозу для шампанського, цукрову пудру), природний цукор (кристалічний та пресований), желювальний цукор та цукор-сирець тростинний  та встановлює правила його приймання та методи відбирання проб.

Детальніше...
 
20.04.2015

Cьогодні в Україні існує надмірна зарегульованість підприємницької діяльності, яка створює зайве адміністративне навантаження на бізнес та несе корупційні ризики. Зокрема, у сфері ресторанного бізнесу досі діє застаріла система погодження та затвердження технологічних карток на фірмові страви, кулінарні та борошняні кондитерські вироби, яка вимагає погоджувати технологічні карти на продукцію з територіальною санітарно-епідеміологічною службою.

Детальніше...
 
16.04.2015

За останні роки в Україні стрімкого розвитку набув ринок продажу біологічно активних добавок. Обсяг продажу цих продуктів щороку збільшується, чому сприяє інтенсивна рекламна кампанія та налагоджена система діяльності багаторівневого маркетингу у сфері реалізації цього продукту.

Детальніше...
 
15.04.2015

В Україні виданий оновлений національний стандарт ДСТУ 3924:2014 «Шоколад. Загальні технічні умови».

Детальніше...
 
14.04.2015

Стандарт ДСТУ 3781:2014 «Печиво. Загальні технічні умови», що був нещодавно виданий в Україні, поширюється на печиво – борошняний кондитерський виріб крихкої структури з використанням хімічних розрихлювачів або дріжджів, що постачають споживачеві.

Детальніше...
 

АВТОРИЗАЦІЯ
Бланки документів

Бланк заяви на видачу експертного заключення щодо відповідності метрологічної та матеріально-технічної бази вимогам закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” при наданні медичних послуг
Бланк заяви-прохання щодо атестації на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду
Бланк листа-звернення на проведення експертизи щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться, вимогам статті 11 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Таблиця)
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Титульна сторінка)
Графік Періодичної атестації випробувального та допоміжного обладнання що перебуває в експлуатації та підлягає атестації в 2015 році
Перелік медичної апаратури що перебуває в експлуатації та підлягає контролю вихідних параметрів в 2015 році

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Click to refresh

АКТУАЛЬНО

Підприємства всіх форм власності запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

Детальніше...   На базі ДП «Тернопільстандартметрологія» працює школа-тренінг «Дотримання вимог стандартів та чинного законодавства у маркуванні продукції та супровідній документації».

 

Детальніше...  

тел: 0352 52 79 39
e-mail: tdcsms@tim.net.ua

Адреса: 46008, м. Тернопіль, вул. Оболоня, 4.

Фінансова звітність підприємства