До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності! ДП «Тернопільстандартметрологія» проводить вимірювання опору ізоляції, повного опору петлі «фаза-нуль» та випробовування електрообладнання. Вартість робіт найнижча в регіоні. До уваги громадян! В ДП ``Тернопільстандартметрологія`` кожен 2-й вівторок місяця з 11.00 до 12.00 працює телефон ``гарячої лінії`` 25-48-87. Ви можете отримати відповіді на важливі для Вас запитання. До уваги закладів ресторанного господарства та виробників кулінарної продукції! Спеціалісти ДП «Тернопільстандартметрологія» нададуть консультації щодо складання рецептур кулінарної продукції та  проведення випробувань даної продукції. Контактний телефон (0352) 52-23-87. ДП «Тернопільстандартметрологія» повіряє водолічильники на місці їх експлуатації. Довідки за тел. 0352-52-81-64. Шановні підприємці! ДП "Тернопільстандартметрологія" запрошує вас до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України". Довідки за тел. (0352) 25 28 36. Ваша продукція - гідна визнання!

НОВИНИ

26.03.2015

З метою приведення законодавства України у відповідність до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 3 квітня 2014 року «Про наближення законів, правил та адміністративних положень держав-членів, що стосуються виробництва, презентації та продажу тютюну та супутніх товарів та скасування Директиви 2001/37/ЄC» було розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у відповідність до вимог Директиви 2014/40/ЄС Європейського Парламенту».

Детальніше...
 
26.03.2015

Електромагнітна сумісність (ЕМС) - це здатність кількох технічних засобів різного призначення працювати одночасно так, що електротехнічні перешкоди, які виникають при цьому не чинитимуть значного вплив на якість роботи. Нещодавно Міжнародна електротехнічна комісія (IEC) опублікувала два міжнародних стандарту в сфері ЕМС, а саме:

Детальніше...
 
26.03.2015

Надійність є важливим аспектом розвитку та застосування технологічних систем. У сьогоднішньому глобальному бізнес-середовищі надійність є ключовим фактором прийняття рішень при оцінці продуктивності системи. Надійність це характеристика притаманна продукції, процесу, послуги.

Детальніше...
 
25.03.2015

03 квітня о 10.00 на базі ДП «Тернопільстандартметрологія» відбудеться семінар для підприємств-виробників хліба та хлібобулочних виробів на тему «Впровадження нового національного стандарту щодо якості хліба із пшеничного борошна» ДСТУ 7517:2014 «Хліб із пшеничного борошна. Загальні технічні умови» за участю провідних спеціалістів підприємства, Держсанепідслужби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів.

 

Детальніше...
 
23.03.2015

Відремонтувати та повірити вагу можна «не відходячи від каси»

Власники ваговимірювальної техніки можуть відремонтувати  свої ваги в майстерні ТОВ «Тернопільський міський ринок» ЛТД, яка розміщена в цокольному приміщенні ринку. Після ремонту майстер одразу ж може здати прилад на повірку.  Для цього  в майстерні створене робоче місце повірника ДП «Тернопільстандартметрологія».

Детальніше...
 
19.03.2015

Програмою діяльності Кабінету Міністрів України на 2015 рік визначено ціль щодо припинення дії на території України стандартів колишнього СРСР, розроблених до 1992 року.

Детальніше...
 
Екологічне маркування - перепустка на ринок безпечних товарів та послуг

 

Орган сертифікації ДП «Тернопільстандартметрологія» є дійсним представником Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» в Тернопільській області.

Детальніше...
 

АВТОРИЗАЦІЯ
Бланки документів

Бланк заяви на видачу експертного заключення щодо відповідності метрологічної та матеріально-технічної бази вимогам закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” при наданні медичних послуг
Бланк заяви-прохання щодо атестації на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду
Бланк листа-звернення на проведення експертизи щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться, вимогам статті 11 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Таблиця)
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Титульна сторінка)
Графік Періодичної атестації випробувального та допоміжного обладнання що перебуває в експлуатації та підлягає атестації в 2015 році
Перелік медичної апаратури що перебуває в експлуатації та підлягає контролю вихідних параметрів в 2015 році

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Click to refresh

АКТУАЛЬНО

Підприємства всіх форм власності запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

Детальніше...   На базі ДП «Тернопільстандартметрологія» працює школа-тренінг «Дотримання вимог стандартів та чинного законодавства у маркуванні продукції та супровідній документації».

 

Детальніше...  

тел: 52 79 39
моб. 8 (097) 98 53 853
e-mail: tdcsms@tim.net.ua