До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності! ДП «Тернопільстандартметрологія» проводить вимірювання опору ізоляції, повного опору петлі «фаза-нуль» та випробовування електрообладнання. Вартість робіт найнижча в регіоні. До уваги громадян! В ДП ``Тернопільстандартметрологія`` кожен 2-й вівторок місяця з 11.00 до 12.00 працює телефон ``гарячої лінії`` 25-48-87. Ви можете отримати відповіді на важливі для Вас запитання. До уваги закладів ресторанного господарства та виробників кулінарної продукції! Спеціалісти ДП «Тернопільстандартметрологія» нададуть консультації щодо складання рецептур кулінарної продукції та  проведення випробувань даної продукції. Контактний телефон (0352) 52-23-87. ДП «Тернопільстандартметрологія» повіряє водолічильники на місці їх експлуатації. Довідки за тел. 0352-52-81-64. Шановні підприємці! ДП "Тернопільстандартметрологія" запрошує вас до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України". Довідки за тел. (0352) 25 28 36. Ваша продукція - гідна визнання!

НОВИНИ

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Медичним послугам – міжнародну якість!

 

Детальніше...
 
09.02.2015

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів)”

 
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Незабаром випуск в обіг на території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) виробів електротехніки та радіоелектроніки буде можливий тільки за умови, що на них зареєстрована декларація про відповідність вимогам відповідного технічного регламенту. В даний час розроблений його проект під назвою «Про обмеження застосування небезпечних речовин у виробах електротехніки та радіоелектроніки».

Детальніше...
 
21.01.2015

Брюссель дає кожній країні право забороняти вирощування культур GMO, навіть якщо вони були схвалені загальноєвропейським комітетом з безпеки харчових продуктів.

Детальніше...
 
20.01.2015

Захист прав та інтересів споживачів – це одна з головніших задач держави. На сьогоднішній день в Україні рівень захищеності прав споживачів потребує всебічного вдосконалення. Для вирішення цієї задачі було розроблено проект Плану заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2015 року.

Детальніше...
 
20.01.2015

Проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 02 червня 1997 року № 322”

 
19.01.2015

Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 06.01.2015 № 2 затверджено ПЕРЕЛІК товарів, які становлять високий та низький ризики для здоров’я людей та тварин

 

АВТОРИЗАЦІЯ
Бланки документів

Бланк заяви на видачу експертного заключення щодо відповідності метрологічної та матеріально-технічної бази вимогам закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” при наданні медичних послуг
Бланк заяви-прохання щодо атестації на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду
Бланк листа-звернення на проведення експертизи щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться, вимогам статті 11 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Таблиця)
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Титульна сторінка)
Графік Періодичної атестації випробувального та допоміжного обладнання що перебуває в експлуатації та підлягає атестації в 2015 році
Перелік медичної апаратури що перебуває в експлуатації та підлягає контролю вихідних параметрів в 2015 році

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Click to refresh

АКТУАЛЬНО

Підприємства всіх форм власності запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

Детальніше...   На базі ДП «Тернопільстандартметрологія» працює школа-тренінг «Дотримання вимог стандартів та чинного законодавства у маркуванні продукції та супровідній документації».

 

Детальніше...  

тел: 52 79 39
моб. 8 (097) 98 53 853
e-mail: tdcsms@tim.net.ua