До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності! ДП «Тернопільстандартметрологія» проводить вимірювання опору ізоляції, повного опору петлі «фаза-нуль» та випробовування електрообладнання. Вартість робіт найнижча в регіоні. До уваги громадян! В ДП ``Тернопільстандартметрологія`` кожен 2-й вівторок місяця з 11.00 до 12.00 працює телефон ``гарячої лінії`` 25-48-87. Ви можете отримати відповіді на важливі для Вас запитання. До уваги закладів ресторанного господарства та виробників кулінарної продукції! Спеціалісти ДП «Тернопільстандартметрологія» нададуть консультації щодо складання рецептур кулінарної продукції та  проведення випробувань даної продукції. Контактний телефон (0352) 52-23-87. ДП «Тернопільстандартметрологія» повіряє водолічильники на місці їх експлуатації. Довідки за тел. 0352-52-81-64. Шановні підприємці! ДП "Тернопільстандартметрологія" запрошує вас до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України". Довідки за тел. (0352) 25 28 36. Ваша продукція - гідна визнання!

НОВИНИ

21.01.2015

Брюссель дає кожній країні право забороняти вирощування культур GMO, навіть якщо вони були схвалені загальноєвропейським комітетом з безпеки харчових продуктів.

Детальніше...
 
20.01.2015

Захист прав та інтересів споживачів – це одна з головніших задач держави. На сьогоднішній день в Україні рівень захищеності прав споживачів потребує всебічного вдосконалення. Для вирішення цієї задачі було розроблено проект Плану заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2015 року.

Детальніше...
 
20.01.2015

Проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 02 червня 1997 року № 322”

 
19.01.2015

Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 06.01.2015 № 2 затверджено ПЕРЕЛІК товарів, які становлять високий та низький ризики для здоров’я людей та тварин

 
16.01.2015

Каталог "Технічні умови України". Режим вільного доступу

 
16.01.2015

15.01.2015 Верховна Рада України ухвалила Закон про технічні регламенти і оцінку відповідності

Детальніше...
 
15.01.2015

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" підготовлено Мінекономрозвитку з метою приведення положень окремих технічних регламентів у відповідність до норм статті 26 Закону України "Про засади державної мовної політики"  стосовно мови, якою складається (оформлюється) маркування продукції та інструкції з її застосування.

 

АВТОРИЗАЦІЯ
Бланки документів

Бланк заяви на видачу експертного заключення щодо відповідності метрологічної та матеріально-технічної бази вимогам закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” при наданні медичних послуг
Бланк заяви-прохання щодо атестації на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду
Бланк листа-звернення на проведення експертизи щодо відповідності засобів вимірювальної техніки, які ввозяться, вимогам статті 11 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Таблиця)
Бланк ПЕРЕЛІКУ засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації та підлягають повірці (Титульна сторінка)
Графік Періодичної атестації випробувального та допоміжного обладнання що перебуває в експлуатації та підлягає атестації в 2015 році
Перелік медичної апаратури що перебуває в експлуатації та підлягає контролю вихідних параметрів в 2015 році

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Click to refresh

АКТУАЛЬНО

Підприємства всіх форм власності запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

Детальніше...   На базі ДП «Тернопільстандартметрологія» працює школа-тренінг «Дотримання вимог стандартів та чинного законодавства у маркуванні продукції та супровідній документації».

 

Детальніше...  

тел: 52 79 39
моб. 8 (097) 98 53 853
e-mail: tdcsms@tim.net.ua